Minivany

Mercedes Benz V-class 4Matic AMG od 1990,-/den

Nový reprezentativni vůz! Pohodlný a luxusní cestovatel, který dokáže převést až 8 dospělých v plném pohodlí. Prostě medvěd jak má být 🙂

Nejvyšší možné provedení a nejsilnější nabízená motorizace, amg packet, 8 individuálně polohovatelnych kožených sedadel. Díky trvalému pohonu 4×4 vás podrží i na kluzkých a horských cestách.

Lze také ve variantě 1+1 míst k sezení + postel se zdravotní matrací 190x140cm. Pod konstrukcí postele lze umístit spoustu zavazadel. Osobně jsme takto ve dvou absolvovali Eurotrip (Švýcarsko-Italie-Francie) a je to super zážitek.

Volkswagen Caravelle 2.5TDI od 990,-/den 

Caravelle T5 – klasika, která je pátou generací oblíbené řady busíků od VW. Komfortní svezení pro 8 dospělých pasažérů. Zvýšený posed v pohodlných sedadlech s velmi dobrým výhledem ve spojení se silným 5 válcovým motorem dělá z vozu skvělého velkoprostorového cestovatele s vlastnostmi osobního vozu.

I při plném obsazení vůz jede za 7 až 8 litrů nafty na 100km. Pro druhou a třetí řadu k dispozici výkloplná Full HD obrazovka, na které jde přehrávat většinu video formátů, jak z USB tak z SD karet. Je také možnost připojení Playstationa nebo jiného zařízení přes HDMI vstup.

Možnost kempové specifikace s místy 1+1 a matrací 140x200cm.